Targi szkolne

              W dniu 19 marca uczniowie klasy II i III gimnazjum wzięli udział w dorocznych targach szkół „Zawodowiec 2018” w Hali Sportowej w Częstochowie. Głównym celem imprezy przeznaczonej dla młodzieży była promocja szkolnictwa zawodowego i technicznego. Na targach zaprezentowały się nie tylko szkoły zawodowe, ale także współpracujący z nimi przedsiębiorcy, zapewniający uczniom m.in. praktyki zawodowe. Uczniowie mieli okazję zapoznać się nie tylko z propozycją edukacyjną szkół, ale również z opiniami już uczących się w nich koleżanek i kolegów. Wiele szkół zaprezentowało plakaty imprezy, pokaz mody, catering i obsługę kelnerską, występy taneczne, klasy mundurowe uczyły elementów pierwszej pomocy i samoobrony. Uczniowie uzyskali wiele cennych informacji, które pomogą im w wyborze szkoły ponadgimnazjalnej.

GALERIA ZDJĘĆ

Barbara Czaja – Pankowska