Warsztaty rękodzieła w świetlicy ,,Pod lipą”      

          22 marca 2018 r. w świetlicy ,,Pod lipą” w Aleksandrii odbyły się kolejne zajęcia rękodzieła dla uczniów klas trzecich naszej szkoły, prowadzone przez członkinię Koła Gospodyń- p. Aleksandrę Gola. W ramach zajęć dzieci ozdabiały cekinami styropianowego zajączka wielkanocnego. Ponieważ z techniką plastyczną miały okazję zapoznać się na poprzednich warsztatach, wykonanie świątecznej ozdoby przebiegło bardzo sprawnie i przyniosło piękne efekty. Organizatorka spotkania  przyjęła nas ciepło, poczęstowała herbatką i podzieliła się swoim doświadczeniem artystycznym, związanym z wykonaniem ozdób wielkanocnych. Dzieciaki – twórczo spędzając czas – relaksowały się oraz nabywały nowych umiejętności związanych z tradycją lokalną i dziedzictwem kulturowym. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i poświęcony czas.

GALERIA ZDJĘĆ

Longina Jeziorska