Projekt „Healthy English”

                 Miło nam poinformować, że przez trzy kolejne semestry (IX 2018 – XII 2019) nasza szkoła będzie realizować projekt pt. „Healthy English”.

            Projekt realizowany jest dzięki Programowi „English Teaching”, który został stworzony przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności, a krajowym operatorem Programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

           Uczestnikami zajęć są uczniowie klasy V, którzy wraz z koordynatorem, p. Joanną Lewandowską, będą realizować zadania związane z rozwijaniem kompetencji językowych oraz korzystając z nowoczesnych technologii wykonają m.in. e-book z przepisami w języku angielskim, Avatary udzielające porad żywieniowych czy zmontują film ze zdjęć wykonanych podczas warsztatów kulinarnych. Uczniowie będą rozwijali się językowo, ale też wezmą udział w spotkaniu z panią dietetyk, w warsztatach kulinarnych z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich, będą wypiekali skomponowaną przez siebie pizzę, która powstanie na warsztatach z native speaker’em czy też będą eksperymentować kulinarnie w Owczarkowej Zagrodzie. Przed nami 1,5 roku ciekawych i rozwijających zajęć, duża dawka dobrej zabawy i kulinarnych doznań. A wszystko to dzięki programowi „English Teaching”.

                                                                                  Koordynator projektu Joanna Lewandowska