Reporterzy RMF MAXXX i Radia JURA z wizytą u Przedszkolaków

            18 października 2018 r. mieliśmy okazję gościć w naszym przedszkolu p. Michała Zawadę – Reportera Radia RMF MAXXX i p. Pawła Stępniewskiego – Reportera Radia JURA.

           Podczas prezentacji, przedszkolaki mogły posłuchać o ciekawym zawodzie dziennikarza. Zapoznały się również ze sprzętem wykorzystywanym w codziennej pracy reporterów radiowych. Dzieci miały również szansę na to, by wczuć się w rolę prawdziwych gwiazd, ponieważ Reporterzy przeprowadzili z nimi prawdziwy wywiad, który następnego dnia mogliśmy wysłuchać na antenie Radia RMF MAXXX.

         Na pożegnanie, każdy z Przedszkolaków otrzymał od Gości upominek w postaci smyczy i odblasków z logiem Radia JURA.

       Panom Reporterom bardzo dziękujemy za cenne spotkanie edukacyjne. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzą naszą przedszkolną społeczność.

GALERIA ZDJĘĆ

Aneta Pełka