Dla tych co mają srebrne włosy i złote serca

          25 stycznia 2019 r. jak co roku, obchodziliśmy niezwykle ważne święto jakim jest Dzień Babci i Dziadka. Na deskach szkolnej sceny, swoje wnuki mogły oglądać Babcie i Dziadkowie przedszkolaków oraz uczniów klas młodszych.

          Tym razem mali aktorzy wcielili się w postacie z różnych bajek, które się pomieszały, a nasi dzielni bohaterowie mieli za zadanie je uporządkować. Mogliśmy podziwiać Czerwonego Kapturka, Wilka, Królewny, Wróżki, Wiedźmy, Krasnoludki, a nawet Meluzynę! Cały spektakl uświetniły bajkowe piosenki śpiewane przez naszych małych artystów. Po części artystycznej Babcie i Dziadkowie wraz ze swoimi wnuczętami, udali się na słodki poczęstunek.

          Takie rodzinne spotkania , pełne wzruszeń, ale także radości  są niezwykle ważne, bo uczą dzieci szacunku  oraz wyrażania swoich uczuć do najbliższych. I nieważne, że za oknem szaleje zima, kiedy małe gorące serduszka  chcą przekazać ukochanym Dziadkom bardzo ważną wiadomość – Kochamy Was!

GALERIA ZDJĘĆ

Aneta Pełka