Europejski Dzień Logopedy

Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest w marcu we wszystkich krajach Unii Europejskiej. W tym roku także w naszym Przedszkolu odbyły się aktywne zajęcia logopedyczne. Dzieci dowiedziały się jak wygląda praca logopedy w przedszkolu i w jaki sposób prowadzone są zajęcia. Przedszkolaki brały czynny udział we wszystkich ćwiczeniach aparatu artykulacyjnego, usprawniały: język, wargi, żuchwę i policzki. Wykonywały także szereg ćwiczeń słuchowych i oddechowych. W małych grupach nasze przedszkolaki korzystały z wielu gier i pomocy logopedycznych takich jak: domino logopedyczne, memory, gry logopedyczne ze spinerem, ciekawe karty pracy, logopedyczne gry planszowe i szereg innych. Dzieci doskonale się przy tym bawiły ćwicząc przy okazji prawidłową wymowę.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Monika Fabiszewska