Spektakl teatralny „Wilk i zając”

11 marca w naszej szkole zagościł teatrzyk Krak- Art  z Krakowa ze spektaklem „Wilk i Zając”. W przedstawieniu wzięły udział przedszkolaki oraz uczniowie z młodszych klas. Dzieci miały okazję poznać perypetie Wilka i Zająca. Spektakl był nie tylko wyjątkowo humorystyczny ale również pouczający, ponieważ pokazał dzieciom jak się właściwie  zachowywać w różnych życiowych sytuacjach. W czasie spektaklu dzieci chętnie występowały razem z aktorami, było to dla nich wyjątkowe, niezapomniane przeżycie.  Przez cały czas trwania przedstawienia na twarzach małych widzów gościł szeroki uśmiech. Podobało się ono zarówno maluchom jak i starszym dzieciom oraz ich paniom. Mamy nadzieję, że wkrótce aktorzy ze  Studia Małych form teatralnych po raz kolejny u nas zagoszczą.

GALERIA ZDJĘĆ

Monika Fabiszewska