Warsztaty z „Mikserem”

21.03.2019r. w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczne z raperem „Mikserem”.  Gdy usłyszeliśmy na powitanie „siemanko” zamiast zwyczajowego „dzień dobry”, to od razu nam się spodobało. Pan Mikołaj z ogromną charyzmą opowiadał nam między innymi o tym, by nie oddawać swojego życia nałogom, być asertywnym, rozwijać własne pasje i zainteresowania, oraz aby cieszyć się tym, co mamy. Mieliśmy tez czas na zadawanie pytań, jednak nam wszystkim najbardziej podobał się moment, w którym Pan Mikser zaprezentował nam swoją twórczość, czyli jak to nazwał „kawałek siebie”. Oczywiście, po występie, część z nas zdobyła autografy oraz zdjęcia. Każdy uczeń wyniósł coś wartościowego dla siebie z tego spotkania i mamy wszyscy nadzieję, że kiedyś jeszcze uda nam się spotkać z Panem Mikołajem i posłuchać „na żywo” jego muzyki.

GALERIA ZDJĘĆ

Dominika Mańka