OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „WIOSNA WOKÓŁ NAS”

            W styczniu w Publicznym  Przedszkolu w Aleksandrii ogłoszony został Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wiosna wokół nas”. Głównym celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań przyrodą, jej bogactwem i pięknem. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej techniką dowolną.

             Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Do naszej placówki wpłynęło aż 379 przepięknych prac. Komisja konkursowa w składzie:

Dariusz Młynarczyk– artysta plastyk, promotor sztuki, przyjaciel dzieci niepełnosprawnych,

Cezary Trzepizur-specjalista w dziedzinie malarstwa i rysunku, umiejętnie łączący działalność pedagogiczną z własną twórczością,

Sylwia Rogacz– plastyk pracownik Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Konopiskach, po naradzie, postanowiła przyznać 3 nagrody i 20 wyróżnień. Uczniowie ZSP w Aleksandrii dodatkowo wybrali 2 prace, które ich zdaniem zasłużyły na uznanie.

                Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom, rodzicom oraz nauczycielom. Życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA ZDJĘĆ

 

                                                                                  Monika Fabiszewska i Tatiana Nocoń