Klasa V w Owczarkowej Zagrodzie

           Ostatnim już niestety w tym roku szkolnym punktem realizowanym w ramach projektu Healthy English był wyjazd do Owczarkowej Zagrody, który miał miejsce 05.06.2019. Miejsce tyleż urokliwe, co spełniające też funkcje edukacyjne.

            Uczniowie klasy V rozpoczęli wizytę od przygotowania ciasta na pierniczki według sprawdzonej receptury. Był też czas na zwiedzanie farmy zwierzęcej z wieloma gatunkami mniej i bardziej egzotycznych gatunków. Dodatkową atrakcją była możliwość dokarmiania niektórych z nich.

            Pogoda dopisała, więc wykorzystaliśmy ten czas na wspólna zabawę na świeżym powietrzu. Na koniec zjedliśmy kiełbaski z grilla i z pięknie opakowanymi pierniczkami wróciliśmy do szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                          Joanna Lewandowska