Dzień Rodziny

Dzień rodziny to wyjątkowy czas zarówno dla rodziców jaki i dzieci, czas który mogą spędzić wspólnie z dala od codziennych obowiązków i problemów. W naszej szkole ta uroczystość odbyła się 7 czerwca. Na wspólnym świętowaniu nie zabrakło oczywiście rodziców, jak również zaproszonych gości: Sekretarza Gminy Konopiska Barbary Ankowskiej – Lis, Radnego Powiatu Mieczysława Chudzika, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Gminy Konopiska „TIIS” Doroty Skoczylas, sołtysów Zenona Skwary i Ryszarda Skoczylasa, radnych Anny Świtek, Marcina Poleszczuka, Piotra Wojciechowskiego.

Tego dnia pogoda dopisywała, zatem wszystkie atrakcje odbyły się na boisku. Uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście mogli tego popołudnia zobaczyć specjalnie przygotowany na tę uroczystość program artystyczny. Dzieci przez recytację, śpiew i taniec dziękowały swoim rodzicom za miłość i cierpliwość, które okazują im każdego dnia. Po występach wszystkie rodziny miały możliwość uczestniczenia w konkurencjach sportowych. Za udział w nich każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz wykonaną przez nauczycieli grę planszową. Podczas uroczystości rodzice mogli również zakupić własnoręcznie wykonane prace swoich dzieci.

Po występach artystycznych i konkurencjach sportowych przyszedł czas na poczęstunek ufundowany przez rodzinna firmę wędliniarską Aleksandria Sp.z o.o. Sp.k., sklep „Odido” oraz sklep „Iza.”

Rodzinna impreza wszystkim uczestnikom sprawiła wiele przyjemności.

GALERIA ZDJĘĆ

Tatiana Nocoń