Krajowa Odznaka Jakości

            Z radością informujemy, ze zakończony w czerwcu projekt eTwinning „At a European table”, realizowany przez obecną klasę VI przez cały rok szkolny, został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości Quality Label. Praca nad projektem i podejmowane działania w dziedzinie europejskiej współpracy szkół przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno – komunikacyjnych zostały uznane za szczególnie oryginalne i nowatorskie. Stosowane inicjatywy edukacyjne są  przykładem dobrej praktyki, godnym naśladowania przez inne szkoły zarówno w kraju, jak i za granicą.

            Gorąco dziękuję klasie VI za wkład pracy i zaangażowanie w realizowanie kolejnych zadań projektowych. Każdy uczeń zasłużył na uczniowską Odznakę Jakości za wzorową realizację projektu. Brawo klasa VI!

 

                                                                                   Koordynator projektu Joanna Lewandowska