Sukcesy szachistów z ZS-P w Aleksandrii

29.10.2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno- Elektrycznych im. K. Pułaskiego w Częstochowie odbyły się Szkolne Zawody Rejonowe w Szachach. W turnieju wzięło udział siedem drużyn. Został on rozegrany systemem kołowym, tempem piętnaście minut na zawodnika. W zawodach brały udział czteroosobowe drużyny. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna SP nr 33 w Częstochowie, drugie miejsce SP nr 29 w Częstochowie, a trzecie miejsce przypadło w udziale drużynie z ZS-P w Aleksandrii.

Tego samego dnia został również rozegrany Turniej Igrzysk Dzieci Szkolnych – 1/4 finału w szachach. W tej kategorii udział wzięło pięć drużyn. Pierwsze miejsce zajęła Katolicka Szkoła Podstawowa w Częstochowie, drugie miejsce – Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa w Częstochowie, natomiast nasza drużyna uplasowała się ponownie na 3 miejscu.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia za rok.

GALERIA ZDJĘĆ

Dawid Binek