Christmas videoconferencing

            W środę 18.12.2019 roku mieliśmy wielką przyjemność poznać naszych greckich partnerów projektu Międzynarodowa Mobilność Młodzieży Power pt.”As fit as a fiddle”, z którymi od 02.12 zaczęliśmy naszą półroczną przygodę. Po zakończonej w ubiegłym tygodniu rekrutacji do grupy projektowej, rozpoczęliśmy zaplanowane wcześniej działania. Pierwszym z nich było świąteczne spotkanie online na Skype’ie, podczas którego członkowie obydwu grup mogli się zobaczyć, poznać i złożyć świąteczne życzenia. Wspólnie przy akompaniamencie gitary zaśpiewaliśmy kolędę „We wish you a Merry Christmas”, życząc sobie radosnych świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

GALERIA ZDJĘĆ

 

                                                                                   Koordynator projektu Joanna Lewandowska