Jasełka w przedszkolu

Okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy pełen radości i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga pielęgnowanie zwyczajów świątecznych. Jednym z nich są jasełka, które w naszym przedszkolu odbyły się 18. 12. 2019r. i przybyli na nie liczni goście: Pani wice- wójt Gminy Konopiska Iwona Lisek , rodzice  i dziadkowie. Wszystkich przybyłych powitał serdecznie dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pan Paweł Bekus.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej przedszkolaki przedstawiły narodziny Dzieciątka Bożego w Szopce Betlejemskiej. W przedstawieniu tradycyjnie dzieci wcieliły się w role: aniołków, pasterzy, królów ,ptaszków nie zabrakło też Maryi i Józefa. Piękną grę małych aktorów wzbogaciły kolędy, taniec i piosenka zaśpiewana w j. angielskim. Występ przedszkolaków wywołał wielkie wzruszenie na twarzach rodziców i wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

Na zakończenie Pani wice- wójt Iwona Lisek i Pan dyrektor Paweł Bekus podziękowali przedszkolakom i wychowawcom za przygotowanie jasełek i złożyli wszystkim świąteczne życzenia. Dopełnieniem jasełek były symboliczne upominki i spotkanie wigilijne w stołówce szkolnej.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                  Urszula Cierniak