26 maja 2020 – Dzień Mamy

„Mamo, mamo… cóż Ci dam,
jak ja sam niewiele mam…”

– 26 maja 2020 Dzień Mamy –

Uczniowie klas młodszych nie mieli w tym roku okazji zaprezentować się  i wystąpić dla swoich rodziców na tradycyjnej uroczystości szkolnej pod hasłem „Dzień Rodziny”.  Świętowanie tego szczególnego dnia dzieci musiały samodzielnie zaaranżować w domu, w tajemnicy przed mamą przygotowując miłą niespodziankę.

Prezentujemy prace przygotowane przez uczniów, przygotowane podczas zdalnego nauczania.  Pomysłowość i wyobraźnia dzieci nigdy nie zawodzi, a każda mama wie, że czasem nie sam efekt, a intencja się liczy.

https://www.tes.com/lessons/dp6fWiLdE2bbAg/edit

Za miesiąc Dzień Taty, wycisnąć z taty łzę wzruszenia nie jest tak łatwo jak  z mamy, ale nasze dzieciaki już planują niespodzianki dla tatusiów.

Magdalena Prusaczyk