BAJKA PT. ,,ŹRÓDEŁKO ZDROWEJ WODY”

W środę 25 listopada dzieci z naszego przedszkola obejrzały bajkę pt. ,,ŹRÓDEŁKO ZDROWEJ WODY” z wykupionego przez Dyrektora naszej placówki abonamentu. Bajkę wystawili aktorzy z Teatru ,,Skrzat” w Krakowie, w której z jedną z głównych ról zagrała absolwentka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Aleksandrii.

Nasze przedszkolaki w wielkim skupieniu obejrzały przedstawienie, które przeniosło ich do zaczarowanego lasu, gdzie płynęło źródełko, o którym mówiono że jeden łyk źródlanej wody leczy wszystkie choroby i schorzenia. Nad wszystkim czuwał Leśny Duszek wraz ze swoimi pomocnikami Dobrą Wróżką, Babą Jagą i Zbójem. W potrzebie znalazła się mama Jacka- głównego bohatera tej bajki, który dzielnie poradził sobie w drodze do źródełka pokonując wszystkie przeszkody i zdobył wodę, która uzdrowiła jego bardzo schorowaną mamę. I tak jak na bajkę przystało wszystko dobrze się skończyło, Jacek wraz ze swoją mamą żyli długo i szczęśliwie. Na zakończenie przedszkolaki brały udział w animacjach muzyczno-ruchowych i wypełniły karty pracy ,,Labirynt Okruszka” i ,,Kolorowe parasole”.

GALERIA ZDJĘĆ

Urszula Cierniak