Dzień Ziemi

22 kwietnia jak co roku nasze Przedszkole obchodziło najbardziej znane na świecie ekologiczne święto czyli Dzień Ziemi. W tym dniu chcieliśmy uświadomić naszym podopiecznym jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Nasze dzieci przyszły ubrane w kolorach zielono- niebieskich. Już od samego rana pod czujnym okiem swoich pań z wielkim zaangażowaniem sprzątały teren wokół naszej szkoły. Po powrocie do sali dzieci dzieliły się swoją wiedzą na temat ekologii. Poznały zasady recyklingu, segregowania śmieci oraz sposoby dbania o środowisko naturalne. Przy okazji powtórzyły sobie również wiadomości na temat czterech żywiołów. Nie zabrakło zagadek, zabaw, gier oraz quizów. Na zakończenie dzieci ułożyły ogromne puzzle, przedstawiające kulę ziemską, które potem pięknie pomalowały. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

GALERIA ZDJĘĆ

Monika Fabiszewska