Powiatowy konkurs literacko-plastyczny „Zwiastuny wiosny”

Powiatowy konkurs literacko-plastyczny „Zwiastuny wiosny” organizowany przez Szkołę Podstawową im Ks. Stanisława Konarskiego nr 21 w Częstochowie zainspirował uczniów klas 1-3 ZSP im. J. Kochanowskiego w Aleksandrii. Wzięło w nim udział czworo uczniów z naszej szkoły. Honorowy patronat nad konkursem objęła pani Joanna Szymańska – pedagog i poetka, autorka książek dla dzieci. Celem Konkursu było napisanie przez uczniów wiersza poświęconego wiośnie oraz zilustrowanie go przy wykorzystaniu dowolnej techniki plastycznej. Jury wybrało 12 prac spełniających wszystkie warunki oceny regulaminowej. Wśród osób nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

I miejsce  Kamil Krzak z kl. 2a oraz Julia Poleszczuk z kl. 2a.

Wyróżniona została Maja Mazik z kl.3.

Dyplom z gratulacjami otrzymała Marcelina Patynowska z kl.2a.

Dodatkowym wyróżnieniem jest fakt, że prace zwycięzców będą zaprezentowane w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Częstochowie. Naszym wspaniałym uczniom z całego serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Aneta Kościelniak-Blukacz