Szkolenie dla rodziców.

Po powrocie do szkół część uczniów doświadcza trudności adaptacyjnych i wymaga wsparcia rodziców. W zwiadu z tym Specjaliści z Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Częstochowie przygotowali szkolenie, na którym pomogą rodzicom zrozumieć mechanizmy funkcjonowania dziecka i pomogą znaleźć sposoby niwelowania skutków pandemii. Szkolenie poprowadzi pani mgr Joanna Zielińska – psycholog. Tematyka szkolenia: Zagrożenie dla zdrowia psychicznego w pandemii. Jak wspierać dzieci w rozwoju emocjonalni- społecznym po powrocie do szkoły. Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń, zadania pytań.

Szkolenie odbędzie się 18.06.2021r. (piątek) o godzinie 17.00 w formie zdalnej (platforma Meet). Linka do szkolenia otrzymają państwo od wychowawców za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do udziału.

B. Czaja – Pankowska