Wyróżnienia Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie

7 kwietnia w Sali Sesyjnej Rady Powiatu Częstochowskiego odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego w Powiecie Częstochowskim za rok 2021 w ramach Ludowych Zespołów Sportowych. Wręczono także Wyróżnienia Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie.

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele Powiatu Częstochowskiego, Starosta Częstochowski Krzysztof Smela, Wicestarosta Jan Miarzyński, Przewodniczący Rady Powiatu Częstochowskiego Andrzej Kubat oraz Anna Dziewior zastępca Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu.

 

Wśród tegorocznych nagrodzonych młodych zawodników znalazła się uczennica naszej szkoły Amelia Skwara, która otrzymała wyróżnienie za liczne powiatowe sukcesy sportowe w tenisie stołowym, wielokrotne reprezentowanie szkoły w różnych dyscyplinach sportowych oraz postawę i zaangażowanie sportowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Paweł Bekus