Międzypowiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Cisiu

30.03.2022 r. w Cisiu odbył się IV Międzypowiatowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 i młodszych. W turnieju indywidualnym rywalizowały zawodniczki ze szkół powiatu częstochowskiego i kłobuckiego. Szkołę Podstawową z Aleksandrii godnie reprezentowały uczennice: Amelia Skwara, Nadia Kotarska i Nikola Pasternak. Całe zawody wygrała Amelia Skwara, która nie dała szans rywalkom i wygrała wszystkie pojedynki.

Wyniki Turnieju:
I miejsce – Amelia Skwara SP w Aleksandrii
II miejsce – Maja Poroś SP w Truskolasach
III miejsce – Nadia Jelonek PSP w Cisiu
IV miejsce – Wkitoria Kozieł PSP w Cisiu


Czołowa trójka otrzymała pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Serdeczne gratulacje dla naszych tenisistek.

Paweł Bekus