Piknik integracyjny „Jedz zdrowo, baw się na sportowo!”

7 października w naszym przedszkolu odbył się jesienny piknik integracyjny pod hasłem „Jedz zdrowo, baw się na sportowo!”. W tym roku szkolnym na naszej imprezie królowały warzywa. Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i zaangażowanie rodziców, którzy upiekli ciasta i przynieśli zdrowe produkty. Każdy uczestnik przy wejściu dostał tematyczną odznakę, którą dumnie nosił na szyi. Pan kucharz zadbał o to aby wszyscy otrzymali zdrowy i ciepły posiłek. Mieliśmy okazję posmakować przepysznych grillowanych warzyw i zupy dyniowej. Nie zabrakło również słodkości, wielką furorę zrobiła maszyna do robienia waty.

Tradycją naszych pikników są różnego rodzaju konkursy i zabawy, w które chętnie angażują się rodzice wraz z dziećmi. Wspólnie tańczyliśmy, śpiewaliśmy, zbieraliśmy ziemniaki, był wyścig z dynią, wyścig w workach, obieranie ziemniaków na czas. Ponadto podczas pikniku dzieciom towarzyszyły  atrakcje takie jak: malowanie twarzy, malowanie na folii, zabawy z balonami.

Piknik jesienny był okazją do fantastycznej zabawy, która zintegrowała całą społeczność przedszkolną. Serdecznie dziękujemy rodzinom za przybycie i mamy nadzieję, że spotkamy się w tym samym a nawet większym gronie za rok.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska