Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu

15 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia nasze dzieci przyszły ubrane w żółto-brązowych  kolorach razem ze swoim ukochanym domowym pluszakiem. Od samego rana przedszkolaki wypatrywały głównego bohatera dzisiejszego  święta, którym była wielka żywa maskotka Pikachu. Przezabawny żółty miś sprawił, że dzieciaki oszalały z radości. Opowiadał dzieciom o swoich starszych kolegach misiach, które były uwielbiane przez naszych pradziadków i dziadków. Przedszkolaki nie znały misia Coralgola, Uszatka czy Baloo i chętnie słuchały opowiadań Pikachu na temat ich przygód. Nie zabrakło także pogadanki o szanowaniu i porządkowaniu zabawek. Po ciekawych opowieściach było mnóstwo innych atrakcji takich jak: zagadki, puzzle, quizy, zabawy ruchowe, tańce i konkursy. Wielką frajdę sprawiła dzieciom zabawa z chustą animacyjną w której utopiły własne misie i oczywiście misia Pikachu.

Dzień Pluszowego Misia był okazją do integracji oraz fantastycznej zabawy, którą będziemy mile wspominać. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Monika Fabiszewska