Sukcesy starszaków w Gminnym Konkursie Plastycznym

18 listopada w Publicznej Bibliotece w Konopiskach odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników  Gminnego Konkursu Plastycznego ,,Polska oczami przedszkolaka”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci przedszkolnych, o czym świadczy duża ilość prac, które napłynęły do organizatora.  Miło nam poinformować, iż dzieci z naszego przedszkola znalazły się wśród laureatów konkursu: II miejsce zdobyła Maja Paulińska, a III miejsce zajął Juliusz Maroszek.
Wyróżnienia otrzymali: Marcelina Szczap, Hanna Paliwoda, Natalia Wolniaczyk, Oliwier Wilk i Antonina Bladziak. Gratulujemy dzieciom talentu, pomysłowości, a nade wszystko chęci do działania. Cieszymy się bardzo, że nasze przedszkolaki kochają swoją Ojczyznę i są z niej dumne.

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak