Ach co to była za zabawa! – Andrzejki w przedszkolu

Ach co to była za zabawa! 30 listopada Przedszkolaki z Aleksandrii obchodziły dzień wróżb, czarów i magii czyli popularne Andrzejki. Na początku naszego spotkania odbył się pokaz mody, w którym dzieci prezentowały się w  przepięknych kreacjach. W pokazie wystąpiły wróżki, czarodzieje, koty, pająki, strażacy, piraci, smoki, liski, góralki i myszki. Aby sprawdzić jaka przyszłość czeka nasze dzieci i kim będą w przyszłości wróżyliśmy z butów, monet i kart, kręciliśmy butelką i przelewaliśmy wosk przez klucz. Wszystkie dzieci z wielką radością wypowiadały bajkowe zaklęcia. Na koniec odbył się bal andrzejkowy połączony z licznymi zabawami.

Czy wróżby się spełnią? czas pokaże.. jedno jest pewne ten magiczny dzień dostarczył naszym wychowankom wiele radosnych przeżyć i emocji.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska