Czwórbój lekkoatletyczny

W dniach 9 i 10 maja w Rędzinach odbyły się Igrzyska Dzieci Powiatu Częstochowskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Na starcie stanęło 16 sześcioosobowych drużyn  – 7 wśród dziewcząt i 9 u chłopców. Każda zawodniczka i zawodnik musieli wystartować w czterech konkurencjach (60 m., skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg 600m./1000m.). Po emocjonującej, sportowej walce reprezentacja dziewcząt zajęła III m. w powiecie. W klasyfikacji indywidualnej I m. zajęła Maja Spyra, III m. Amelia Skwara. Ciekawostką jest fakt, że pomimo braku skoczni do skoku w dal dziewczęta i chłopcy skakali bardzo dobrze – Maja wygrała, Amelia była druga, Fabian piąty, Aleksander szósty. 

 

Reprezentacja szkoły:

dziewczęta: Amelia Skwara, Maja Spyra, Natalia Mastalerz, Nikola Macherzyńska, Zuzanna Wypart, Maja Zięba, Anastazja Sikora

chłopcy: Aleksander Bazylewicz, Fabian Kregulewski, Bartosz Kita, Kamil Krzak, Filip Mroczek

Gratulujemy!

Nauczyciele wychowania fizycznego