Gminne Zawody Lekkoatletyczne

26 września 2023 roku na Stadionie Lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach odbyły się Gminne Zawody Lekkoatletyczne. Uczniowie klas IV-VIII, ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Konopiska, rywalizowali w następujących konkurencjach:  biegi na 100m, 300m, 600m, 800m, 1000m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Najlepszych zawodników nagrodzono medalami i dyplomami wręczanymi przez Zastępcę Wójta Gminy Konopiska Iwonę Lisek oraz Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach Marcina Kowalskiego.

Naszą szkołę reprezentowała liczna – 22 osobowa reprezentacja, która zdobyła w sumie 12 medali.

Gorąco gratulujemy zawodnikom z Aleksandrii.

Relacja fotograficzna i wyniki:  https://www.konopiska.pl/strefa-mieszkanca/ogloszenia/Gminne-Zawody-Lekkoatletyczne/idn:5185