Leśny Piknik z Rodzicami w Przedszkolu

W piątkowe popołudnie  28. września w naszym przedszkolu  odbyło się spotkanie integracyjne pod hasłem ,, Leśny Piknik z Rodzicami”. Tradycyjnie przybyłe rodziny powitał dyrektor Paweł Bekus zapraszając  do udziału w przygotowanym programie.

Wszyscy uczestnicy aktywnie uczestniczyli w licznych animacjach, zabawach integracyjnych i  konkurencjach sportowych z wykorzystaniem naturalnych okazów przyrodniczych, co sprawiło, że impreza była pełna uśmiechu i radości. Dodatkową atrakcją  były warsztaty pod hasłem ,,Las w słoiku”, podczas których dorośli i dzieci wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością i inwencją twórczą. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku oraz kiełbasy z grilla, której zapach unosił się na placu szkolnym i zachęcał wszystkich do degustacji. Na dzieci czekały niespodzianki w postaci waty cukrowej, barwnych balonów i soczków.

Wspaniała atmosfera, towarzysząca imprezie stała się okazją do integracji oraz aktywnego  i miłego spędzenia czasu. Dziękujemy rodzicom za wyśmienite ciasta i na kolejny piknik zapraszamy już za rok!

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak