Baśnie , bajki, bajeczki – wyniki konkursu plastycznego w przedszkolu

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny organizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pt. ,,Baśnie, bajki, bajeczki” został rozstrzygnięty. Pragniemy podziękować wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom za trud włożony w wykonanie pomysłowych prac. Jury oceniło prace konkursowe pod względem zrozumienia tematu, techniki, kreatywności i wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

Oto lista nagrodzonych:

I kategoria – dzieci 3 i 4- letnie

1 miejsce Anna Włodarska

2 miejsce Kaja Budzik

3 miejsce Mateusz Badora

wyróżnienie: Julia Biernacka

II kategoria- dzieci 5 i 6- letnie

1 miejsce Maja Paulińska

2 miejsce Maja Bator

3 miejsce Hubert Ociepa

3 miejsce (ex aeqvo ) Alicja Rakowska

wyróżnienia: Alan Ciuk, Filip Kwietniowski

Zwycięzcy konkursu otrzymali książeczki i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

Galeria zdjęć

Urszula Cierniak