Wielkanocne warsztaty z rodzicami

13 marca w grupie młodszej odbyły się warsztaty wielkanocne z udziałem rodziców. Podczas warsztatów dzieci wraz z rodzicami zaprezentowali swoje artystyczne talenty podczas dekorowania koszyczków, pisanek oraz ozdabianiu sympatycznych postaci zajączków, kurczaczków i baranków. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też czas na miłe rozmowy. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Nie zabrakło także gier dydaktycznych i integracyjnych na dywanie, które rozbudziły spostrzegawczość i refleks naszych podopiecznych.

Celem warsztatów było nie tylko propagowanie i kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, ale także umożliwienie rodzicom wspólnego aktywnego spędzenia czasu z dziećmi. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Cieszymy się bardzo, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

Galeria zdjęć 

Urszula Cierniak