Warsztaty Wielkanocne w Bystrzakach

Jak co roku w naszym przedszkolu tuż przed Świętami Wielkiej Nocy dużo się działo. Wszystko to za sprawą Wielkanocnych Warsztatów w trakcie których dzieci z grupy starszej tworzyły przepiękne świąteczne dekoracje. Przedszkolaki miały okazję wykazać się wyobraźnią oraz weną twórczą wykonując: kartki, baranki, zajączki, wianuszki oraz kurki. Wielką radość sprawiło im sianie własnej rzeżuchy. Niezwykłe prace trafiły do samodzielnie wykonanych koszyczków, które dzieci podarowały swoim rodzicom.

Zaangażowanie naszych podopiecznych i radość z samodzielnego tworzenia własnych dekoracji sprawiła, że przedświąteczny czas stał się radosny a wspólnie spędzone chwile były wyjątkowe.

Życzymy Wszystkim zdrowych, radosnych i pełnych miłości Świąt Wielkanocnych!

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska