Integracyjny Dzień Dziecka

W szkole w Aleksandrii 3 czerwca odbył się Integracyjny Dzień Dziecka. Jak co roku spotkała się społeczność szkolna, zaproszeni goście ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół „Prometeus” i młodzież z niepełnosprawnościami z terenu gminy Konopiska. Zebranych w hali sportowej, w Aleksandrii przywitał Wójt Gminy Konopiska – Pan Artur Brędzel i dyrektor szkoły – Pan Paweł Bekus. Następnie uczestnicy przystąpili do sportowej zabawy mogąc sprawdzić się w różnych zadaniach ruchowych. Nagrodą za podjęcie wyzwania dla każdego ochotnika był słodki upominek. Po zakończeniu części sportowej nastąpił poczęstunek i występy artystyczne. Członkowie stowarzyszenia “Prometeus” zaprezentowali się w pięknych układach tanecznych. Uczniowie przedstawili scenki kabaretowe, występy wokalne i taneczne. Na zakończenie spotkania goście otrzymali medale i upominki ufundowane przez Wójta Gminy Konopiska – Pana Artura Brędzla Wręczali je: Prezes Stowarzyszenia “Prometeus” Pan Waldemar Trószyński, dyrektor Pan Paweł Bekus, Pani Agnieszka Kotarska. Dziękujemy zaproszonym gościom i ich opiekunom za spotkanie, i czekamy na kolejne za rok.  Dziękujemy również naszym sponsorom – Firmie Aleksandria Dariusz Moczarski Sp. k. i Firmie “Beata” F. H. U. Beata Cuglewska.

Galeria zdjęć

Justyna Kuras