„Kierunek wakacje”

W piątek 21 czerwca zakończyliśmy kolejny rok nauki szkolnej. Podczas akademii dyrektor Paweł Bekus podsumował mijający okres dydaktyczny, wymieniając wiele różnorodnych osiągnięć i sukcesów naszych uczniów. Spośród zaproszonych gości, pierwsza zabrała głos zastępca wójta Gminy Konopiska – pani Agata Najnigier, odczytując list włodarza Gminy z życzeniami. Następnie zabrał głos radny powiatu częstochowskiego pan Mieczysław Chudzik, który dołączył się do życzeń, gratulując rozwoju placówki. 

Przyszedł w końcu czas na występ artystyczny. Uczniowie klasy trzeciej, pod kierunkiem wychowawczyni – pani Anety Kościelniak – Blukacz, w słowno – muzycznym przedstawieniu, w humorystyczny sposób, wprowadzili zgromadzonych w wakacyjny nastrój. Na koniec przyszedł czas na wręczenie świadectw trzecioklasistom kończącym etap edukacyjny oraz świadectw i nagród dla uczniów z klas 4 – 7 osiągających najlepsze wyniki edukacyjne. W tym roku komputer, który jak co roku został ufundowany przez Zakłady Mięsne “Aleksandria”,  otrzymała uczennica klasy siódmej Amelia Skwara, a wręczyła go Dyrektor firmy – pani Alicja Atłasik.

Galeria zdjęć