Jasełka w szkole

                 We wtorek, 22 grudnia 2015  roku, w naszej szkole z Bożonarodzeniowym przesłaniem, wystąpili uczniowie  klas gimnazjalnych prezentując Jasełka. Wprowadziły one wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności.

               Radosne wspólne kolędowanie przypomniało wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już blisko i  choć rubaszny Mikołaj rozśmieszał ze sceny, to nie jednej osobie zakręciła się łza w oku …

                 Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa, które były wyrazem uznania publiczności za piękne przedstawienie. Po Jasełkach, w świątecznym nastroju, odbyło się spotkanie opłatkowe dla zaproszonych gości. Była to wspaniała okazja do złożenia życzeń, do wzruszeń i wspomnień.

 

uczniowie gimnazjum realizujący projekt edukacyjny

GALERIA