WOŚP zagrała z uczniami z Aleksandrii

               10.01.2016r. w całej Polsce odbył się XXIV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia w hali sportowej w Konopiskach zaprezentowały się liczne grupy artystyczne: „Barbórki” , „Walentynki”, „Prometeus” oraz zespoły taneczne: „Konopielki”, „Efekt” , „Mała Afera”, „Dropsiki” , ,,Afera’’ , „Aferka” , „Dropsy” i mażoretki „Szyk” z towarzyszeniem akompaniamentu Orkiestry Dętej OSP Konopiska pod batutą Kapelmistrza Tomasza Hadriana. Przed publicznością zgromadzoną w hali sportowej wystąpili również uczniowie z ZS-P w Aleksandrii. Mateusz Dykta zaśpiewał utwór pt. „Stand by me”, a Natalia Wilk wykonała piosenkę Lenki „The show”. Na zakończenie niedzielnego „grania” odpalono tradycyjnie „Światełko do nieba”. WOŚP wsparli także uczniowie klasy III naszego gimnazjum, którzy jako wolantariusze zbierali pięniądze na zakup sprzętów pediatrycznych oraz godną opiekę dla seniorów.

Kornelia Wdowiak

GALERIA