Wycieczka  Osikowa Dolina

          Dnia 20 stycznia 2016 r. uczniowie klas I – III, wraz ze swoimi opiekunami, udali się na wycieczkę  do pobliskich Koziegłów. Celem naszej wyprawy był udział w warsztatach rękodzieła artystycznego, które odbywają się w Osikowej Dolinie.

          Osikowa Dolina to miejsce, które urzekło nas swoją niezwykłą naturalnością i ciepłem drewna osikowego. Dzięki uczestnictwu w warsztatach, mieliśmy możliwość zapoznania się  z mało znaną techniką rękodzielnictwa z tego naturalnego surowca.

              Pod opieką instruktorów, uczniowie naszej szkoły, dzięki oryginalnej technice wykonali różnorodne dekoracje i ozdoby z naturalnych  wiórów drewna osikowego. Warsztaty w Osikowej Dolinie to niezapomniana lekcja, nauki tradycji połączona  z możliwością  rozwoju zdolności: artystycznych, kreatywnych i  manualnych.

        Pobyt w tym urokliwym miejscu i możliwość wzięcia udziału w ww. warsztatach zaowocował  w ręcznie wykonane podarunki , które okazały się być wyjątkowymi i niepowtarzalnymi prezentami z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Beata Nowak

GALERIA