„Nasze Śpiewanie”

6 maja przedstawicielki naszego Zespołu uczestniczyły w gminnym konkursie „Nasze Śpiewanie”. W kategorii „przedszkole” zaprezentowała się Lena Wiecha, która pięknie wykonała piosenkę pt. „Jestem sobie ogrodniczka”. Klasy I – III SP reprezentowały uczennice wybrane po szkolnych eliminacjach: Monika Miąskiewicz z klasy III – śpiewając piosenkę pt. „Podajmy sobie ręce” oraz Wiktoria Herman z klasy IA, która wykonała utwór pt. „Laleczka z saskiej porcelany” – zajmując II miejsce w swojej kategorii. W kategorii klas IV – VI wystąpiła Natalia Wilk, prezentując utwór pt. „Być kobietą”, a w kategorii gimnazjum: Justyna Łuszczyńska w piosence „Czy nastanie znów świt” i Karolina Skaczyło, która piosenką pt. „Miasteczko cud” wywalczyła I miejsce. Wszystkie uczennice zaśpiewały swoje utwory na wysokim poziomie, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Dariusz Herman

Galeria