“Nasze Śpiewanie”

6 maja przedstawicielki naszego Zespołu uczestniczyły w gminnym konkursie “Nasze Śpiewanie”. W kategorii “przedszkole” zaprezentowała się Lena Wiecha, która pięknie wykonała piosenkę pt. “Jestem sobie ogrodniczka”. Klasy I – III SP reprezentowały uczennice wybrane po szkolnych eliminacjach: Monika Miąskiewicz z klasy III – śpiewając piosenkę pt. “Podajmy sobie ręce” oraz Wiktoria Herman z klasy IA, która wykonała utwór pt. “Laleczka z saskiej porcelany” – zajmując II miejsce w swojej kategorii. W kategorii klas IV – VI wystąpiła Natalia Wilk, prezentując utwór pt. “Być kobietą”, a w kategorii gimnazjum: Justyna Łuszczyńska w piosence “Czy nastanie znów świt” i Karolina Skaczyło, która piosenką pt. “Miasteczko cud” wywalczyła I miejsce. Wszystkie uczennice zaśpiewały swoje utwory na wysokim poziomie, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Dariusz Herman

Galeria