„Kopciuszek – współczesna wersja”

          W ramach projektu , mającego na celu promocję czytelnictwa, uczniowie klasy III gimnazjum postanowili umilić czas uczniom naszej szkoły i jednocześnie zachęcić ich do samodzielnego czytania. W dniu 17.02.2017r. ostatecznie zaprezentowali  trudy ostatnich miesięcy pracy, czego efektem  było przedstawienie pt. „Kopciuszek- współczesna wersja.”  Zostało ono wyjątkowo przychylnie przyjęte przez widzów, a młodych aktorów nagrodzono gromkimi brawami, co dowodzi, że praca nad projektem przyniosła wspaniały efekt końcowy.  Przy okazji w klasie III objawiły się talenty aktorskie, poprawiliśmy  umiejętności działania w grupie i radzenia sobie „na scenie”. Przedstawienie udowodniło również, że czytanie jest wartością niedocenioną i nawet tak znane utwory, zaprezentowane  w zupełnie nowym wydaniu, mogą jeszcze nie raz poruszyć serca widowni.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                      Dawid Kosmala, Natalia Pyrkosz