Wycieczka do Magicznej Krainy

               28.03.2017 roku przedszkolaki z grupy młodszej i starszej wraz ze swoimi wychowawczyniami pojechały na wycieczkę do Magicznej Krainy w Częstochowie. Podczas trzy godzinnego pobytu nasi wychowankowie mieli do swojej dyspozycji całą salę zabaw, w której mogli się wspinać na ściankach wspinaczkowych, korzystać ze zjeżdżalni, tunelów i skakać na trampolinach. Ogromnym powodzeniem cieszyły się też samochodziki, bujaki i plastikowe mega klocki. W przerwie na dzieci czekał słodki poczęstunek i soki. Pobyt w sali zabaw dostarczył przedszkolakom wielu wrażeń i radości. Był wspaniałą przygodą przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                          Urszula Cierniak