Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

           23 czerwca o godzinie 1400 w przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 połączone z pożegnaniem dzieci z zerówki.

              Uroczystość rozpoczął dyrektor placówki p. Paweł Bekus, który przywitał zebranych i podsumował kończący się rok szkolny dziękując wszystkim przedszkolakom, rodzicom oraz nauczycielom za całoroczną pracę i zaangażowanie. Następnie dzieci z trzech grup przedszkolnych zaprezentowały bogaty program artystyczny. Wychowankowie z grupy najmłodszej rok szkolny zakończyły tanecznym krokiem, przy kompilacji muzycznej, natomiast dwie pozostałe grupy starsza i zerówka pożegnały przedszkole montażem słowno-muzycznym zatytułowanym ,,Podróż dookoła świata”. W programie nie zabrakło również życzeń i upominków dla dzieci odchodzących zerówki do klasy pierwszej. Po występie  dzieci otrzymały nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy za udział w katechezie  i języku angielskim. Słodki poczęstunek przygotowany na tę okazję dopełnił całą uroczystość.

           Wszystkim dzieciom życzymy miłych i udanych wakacji a siedmiolatkom wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                           Urszula Cierniak