Spotkanie z dietetykiem

           15 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie przygotowane dla rodziców z dietetykiem p. Aleksandrą Kulasiewicz. Pani dietetyk przygotowała wiele istotnych informacji na temat walki z otyłością wśród dzieci i młodzieży. Przedstawiła zasady zdrowego odżywiania dzieci, wskazała najczęściej popełniane błędy, poleciła sposoby wprowadzania zdrowych produktów oraz nawyków żywieniowych. Wskazała różnice i porównała jedzenie różnych produktów. Poleciła rodzicom, aby zamiast słodkich napoi dawali dzieciom do szkoły czystą wodę, a zamiast słodyczy owoce. Zdrowie naszych dzieci jest dla nas bardzo ważne i dlatego postaramy się wprowadzić do życia zasady przedstawione przez dietetyka. W spotkaniu uczestniczyła liczna grupa zainteresowanych rodziców.

GALERIA ZDJĘĆ

Barbara Czaja – Pankowska