UDANY  WYSTĘP  TENISISTÓW  W  POCZESNEJ

              W sobotę, 14 kwietnia, tenisiści ULKS ALEX ALEKSANDRIA uczestniczyli w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatowego Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym rozgrywanych w Poczesnej.  W czterech kategoriach wiekowych wystąpiło łącznie 13 naszych zawodników, wśród nich 5 debiutantów. Na tym szczeblu rywalizacji o czołowe miejsca jest bardzo trudno, na zawody indywidualne przyjeżdżają najlepsi w swoich kategoriach. W tym roku było ponad 60 uczestników. Zdobyliśmy trzy medale i wiele miejsc w pierwszej VI.  Po czterech godzinach zmagań sportowych poznaliśmy miejsca wszystkich uczestników, nasi młodzi tenisiści wypadli następująco:

ŻACY  – Jan Tomaka V, Miłosz Purgal VII,

MŁODZICY  – Daniel Prokopowicz II, Monika Miąskiewicz V, Miłosz Jamroziński VII,

KADECI  – Justyna Trefon IV,Agata Miąskiewicz V, Bartosz Sitek VII, Kamil Wolski VIII,

JUNIORZY  – Krystian Drobina I, Damian Zaremba III, Emilia Skwara IV, Karolina Skaczyło V.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za sportową postawę i godne reprezentowanie swojej szkoły i klubu.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                                                         Henryk Żydek