Piknik u Alicji Bladziak

          19- go kwietnia grupa Słoneczek i Smerfów z naszego przedszkola spędziła fantastyczny dzień na podwórku u Alicji Bladziak. Wyszliśmy ze szkoły wczesnym rankiem i spacerkiem udaliśmy się na  pieszą wycieczkę. Mama Alicji zadbała o to aby nasze dzieciaczki się nie nudziły .Pogoda dopisała i dzieci łapały promyki wiosennego słońca biegając po podwórku, nieopodal lasu. . .Pani Bladziak udostępniła naszym podopiecznym: piłki, rowerki, hula-hop itp. .zabawki. Dzieci korzystały z trampoliny, piaskownicy i zjeżdżalni a kiedy miały ochotę odpoczywały na kocykach. Mama  Alicji poczęstowała wszystkich pysznymi lodami, soczkami i innymi smakołykami. Pełni niezapomnianych wrażeń, wróciliśmy do przedszkola. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzimy Alicję i jej rodzinę.

GALERIA ZDJĘĆ

 

                                                                                                                                                             Monika Fabiszewska