PROMOCJA  WIKTORII  HERMAN  DO  WOJEWÓDZKIEGO  ETAPU  KONKURSU  RECYTATORSKIEGO

            25 kwietnia 2018 r. w I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie odbył się  etap rejonowy konkursu recytatorsko – wokalnego „Odzyskanie przez Polskę niepodległości w wierszu, pieśni i piosence”,  organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.  Recytatorzy mieli za zadanie zaprezentować  wybrany  utwór  polskiego poety, którego problematyka wiąże się z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Aleksandrii,  po przeprowadzonych wcześniej  eliminacjach, reprezentowały dwie  uczestniczki:  Wiktoria Herman  w kategorii wiekowej I  i  Emilia  Ankowska  w  kategorii II.  Miło nam poinformować, że Komisja przyznała promocję do etapu wojewódzkiego naszej młodszej uczennicy – Wiktorii Herman.  Dziękujemy dziewczynkom za wspaniały występ, cieszymy się z osiągnięcia Wiktorii i życzymy jej powodzenia w dalszych zmaganiach recytatorskich.

Longina  Jeziorska