Gminny Turniej Bezpieczeństwa

W Szkole Podstawowej  im. Jana Pawła II  w Łaźcu odbył się Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Rywalizacja obejmowała test z zakresu ogólnej wiedzy o przepisach ruchu drogowego, ze znajomości zasad bezpiecznego zachowania się na skrzyżowaniach a także zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Naszą szkołę reprezentowała 4 osobowa drużyna:  Wiktoria Krauze, Nikola Gondro, Jakub Psonka, Cyprian Zeller z klasy VI.  Miło nam poinformować, iż nasza drużyna zajęła III miejsce.

Konkurs przyczynił się do utrwalenia wiedzy oraz rozwijania umiejętności, które sprawiają, że uczniowie stają się świadomymi uczestnikami ruchu drogowego dbającymi o bezpieczeństwo swoje i innych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Agnieszka Kotarska