Wyjazd do kina

18 lutego 2020r. uczniowie klas : Ia, Ib oraz II byli w częstochowskim kinie na premierowej animacji  filmowej pt.: ,, Bayala i ostatni smok”. Twórcy kinowego hitu  zaprosili młodych widzów  na wspaniałą wyprawę do krainy pełnej elfów, smoków  i  magii. Pozwolili odkryć  moc wróżek, siłę marzeń, a także  poznać zaklęcia zdolne pokonać każdą przeszkodę.  A wszystko to w towarzystwie sympatycznych bohaterów i rytmie przebojowych piosenek!

Po seansie wszyscy udaliśmy się do restauracji na wybrany przez siebie posiłek. Każdy miał możliwość samodzielnego wybrania  potrawy, zapłacenia za nią i odebrania  zgodnie z numerem zamówienia. Dla niektórych uczniów było to dużym wyzwaniem, bo jak się okazało, po raz pierwszy sami  dokonywali takich wyborów. Dumni ze swoich umiejętności i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                                                Longina Jeziorska