Sukcesy uczniów  w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął w tym roku szkolnym decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie, za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Od 2 do 5 czerwca odbywały się konkursy w poszczególnych kategorii wiekowych.

Jak co roku uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w tym konkursie i sprawdzili swoje logiczne myślenie i twórcze zastosowanie wiedzy matematycznej.  Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu, wynik bardzo dobry otrzymał uczeń kl. II – Mateusz Rejer, który uzyskał maksymalną ilość punktów.  Wyróżnienie otrzymała uczennica kl. Va – Klaudia Binek. Warto również wspomnieć o uczniach, którzy uzyskali wysokie wyniki szkolne w swoich kategoriach wiekowych. Są to:  Nikola Gondro kl. VII, Patryk Spałek kl. Va, Sebastian Spałek kl. Va, Julia Jabłońska kl. Va, Michał Solecki kl. Vb i Emilia Ankowska kl. VIII.

Wyróżnionym uczniom i wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy wyników i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej  edycji konkursu za rok.

Lidia Bissinger