Wirtualny Konkurs Piosenki Wakacyjnej

Gratulacje dla uczniów naszej szkoły, którzy jak zwykle ochoczo wzięli udział w Wirtualnym Konkursie Piosenki Wakacyjnej ogłoszonym przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach!

Soliści mieli do wykonania nagranie wideo – jedną piosenkę w języku polskim o tematyce kojarzącej się z okresem letniego wypoczynku dopasowanej formą i treścią do wieku wykonawcy i mogli wspomagać swoje prezentacje podkładem muzycznym. 

Do konkursu przystąpiło 17 osób z placówek naszej gminy i aż ośmioro uczniów naszej szkoły. W kategorii wiekowej klasy 1 – 3 – II miejsce zajęła Patrycja Herman, w kategorii klas 4 – 6 – I miejsce zajęła Wiktoria Herman, w kategorii klas 7 – 8 – I miejsce zajął Bartosz Teresiński. Podziękowania należą się również Hubertowi Ciukowi z klasy 1B, Alicji Błaszczyk z klasy 2, Rozalii Kuziorowicz z klasy 3, Ilianie Sikorze z klasy 7 i Otylii Soleckiej z klasy 8, którzy przesłali swoje wspaniałe nagrania.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy wraz z kartami podarunkowymi. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

Zapraszamy do posłuchania najlepszych wykonań, które znajdują się na stronie FB GCKiR: https://www.facebook.com/kulturawkonopiskach/

Dariusz Herman