Powitanie Jesieni w przedszkolu

 25 września witaliśmy w naszym przedszkolu Jesień. W tym szczególnym dniu dzieci dowiadywały się po czym możemy poznać tę porę roku oraz jakie przynosi nam dary. Wiele dzieci, przyniosło do przedszkola skarby, które wraz z rodzicami wcześniej udało im się wspólnie znaleźć, dzięki czemu w każdej z sal – zarówno Maluszków jak i Starszaków powstały przepiękne i wielobarwne kąciki przyrody.

Samo Powitanie Jesieni obfitowało w zajęcia i aktywności, które angażowały wszystkie dzieci, wszystkimi zmysłami! Oglądanie ,omawianie i dotykanie darów jesieni, zabawy ruchowe, quizy, opowieści ruchowe, zabawy po angielsku, a nawet tajemnicze zagadki w balonach! Maluszki ponadto wykonały przepiękne jesienne pejzaże, z wykorzystaniem naturalnych darów Pani Jesieni!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego szczególnego dnia.

Aneta Pełka